ALOE VERA

ALOE VERA
 • bohaté na aktivní živiny
 • pomáhá proti akné a skvrnám
 • zlepšuje elasticitu pokožky
 • antioxidanty redukují vrásky

 

Aloe Vera se používá již od starověku. Obsahuje 75 živin, 20 minerálů, 12 vitamínů, 18 aminokyselin a 200 aktivních enzymů. Aloe Vera obsahuje vitaminy A, B1, B2, B6 a B12, vitamin C a E, kyselinu listovou a niacin. Aloe Vera je plné živin, které jsou dobré pro vaše zdraví a kůži.

 

Aloe Vera zklidňuje spálenou a podrážděnou pokožku. Jeho antialergické vlastnosti jsou rovněž užitečné při léčbě různých kožních onemocnění, jako je ekzém, psoriáza a svědění.

 

Aloe Vera může pomoci při akné tím, že snižuje zánět, zarudnutí pokožky a zabraňuje vzniku nových zánětů. Obsahuje antioxidanty jako jsou beta karoten, vitamín C a E, které zlepšují pevnost pokožky a její hydrataci. Zároveň zlepšuje pružnost pokožky a minimalizuje tvorbu jemných vrásek.

 

Aloe Vera je také velmi dobré pro suchou pokožku. Při aplikaci uvolňuje enzymy a vitamíny, které působí na pokožku a pomáhají obnovit její rovnováhu. Šťávu a výtažky z Aloe Vera používáme v našich produktech kvůli mnoha vlastnostem a také proto, že je hypoalergenní a plné živin.

  Dermatologicky testováno

  Clinically tested

  Přírodní a organické složky

  Plant Based

  Netestováno na zvířatech
  Cruelty Free & Vegan