frontpage

PŘÍRODNÍ, ORGANICKÁ A VEGAN PÉČE

Výrobky Marina Miracle se od mnoha jiných přírodních značek kosmetiky odlišují složitějším složením a tím, že obsahují směs skandinávských a exotických surovin.

 

Při vývoji nových výrobků se nejprve soustředíme na problém a stav pleti a následně hledáme nejúčinnější a nejkompletnější složení. Tento proces někdy vyžaduje fermentaci – zdlouhavý proces rozkladu molekul v přísadách. Zároveň používáme v tomto kroku mikroby, které jsou dobré pro pokožku.

 

Některé z našich výrobků také obsahují aktivní a živá probiotika.

 

Co činí naše výrobky výjimečnými?

Při formulaci nových produktů probíhá vývoj až do té doby, než zakladatelka, Marina a rovněž testovací panel potvrdí, že je produkt optimální a „dělá“ přesně to, k čemu je určen. Tento způsob a procesy přinesly značce Marina Miracle již 28 mezinárodních ocenění a 12 nominací. V roce 2019 jsme získali ocenění „Nejlepší přírodní/ekologická kosmetická značka“ v soutěži „Beauty Shortlist Awards“, která je také nejznámějším slavnostním udělováním cen na světě, a uvedli o nás:

  

„Marina Miracle je speciálně sladká, čistá a zelená. Účinnost, textura a vůně produktů spojuje přírodní norské ingredience. Radost objevovat a používat!“

-The Beauty Shortlist

 

Zakladatelka značky Marina Miracle, Marina Engervik řekla:

„Vím, jaké je mít „špatnou“ pleť. Trpím atopickým ekzémem a moje pokožka je velmi citlivá, s náchylností k tvorbě akné. I proto byla vystavena nepříjemným vedlejším účinkům, které způsobily syntetické chemikáliemi v tradičních výrobcích pro péči o pleť. Řešení jsem našla v přírodě a brzy touhu po „zázračném oleji“ projevili i lidé, nejen z mého okolí...''

 

Přečtěte si zbytek příběhu vzniku značky Marina Miracle ZDE.

Dermatologicky testováno

Clinically tested

Přírodní a organické složky

Plant Based

Netestováno na zvířatech
Cruelty Free & Vegan