O nás

 

SYNTETICKÉ CHEMIKÁLIE JSOU PRO POKOŽKU ŠKODLIVÉ

Moje pleť byla vystavena nepříjemným vedlejším účinkům, způsobeným agresivními a toxickými syntetických chemikáliemi v produktech na pleť. Trpím atopickým ekzémem a zároveň jsem bojovala s akné, citlivou a podrážděnou pokožkou, kterou mi právě produkty proti akné ak léčbě ekzému způsobovaly.

 

ŘEŠENÍ JSEM NAŠLA V PŘÍRODĚ

...a moje pokožka se stala zdravou. Postupem času jsem zdokonalila vzorec, tuto směs jsem testovala s přáteli a rodinou na různých typech pleti. Dobrá zpráva o účincích směsi se mezi lidmi rychle šířila a "zázračný olej" chtěli také. To byl důvod, proč jsem značku vlastní kosmetiky pojmenovala "Marina Miracle".

 

ZARUČENÉ ÚČINNÉ SLOŽKY S VYSOKOU KVALITOU

Marina Miracle je 100% přírodní péče o pokožku vyrobená v Norsku pro lidi, kteří hledají vysoce kvalitní, luxusní a bezpečnou péči o pleť. Všechny ingredience, které používám, jsou pečlivě vybírány. Používám EcoCert a Debio certifikované organické složky a jsem přesvědčená, že jen to nejlepší je dost dobré a proto se chci o své produkty krásy podělit is vámi. Chci přispět k bezpečnější každodenní péči o pleť, s pečlivě vybranými složkami.

 

PŘIROZENĚ KRÁSNÁ S MARINA MIRACLE

Věřím, že produkty budete milovat stejně jako já! V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Své dotazy a postřehy pište na info@marinamiracle.sk.

 

Dermatologicky testováno

Clinically tested

Přírodní a organické složky

Plant Based

Netestováno na zvířatech
Cruelty Free & Vegan