PRO Green Mask

PRO Green Mask

PRO Green Mask - přírodní chemický peeling se 7 kyselinami

 • 100% přírodní
 • 95% organické
 • probiotické
 • veganské
 • 5,5% přírodních, silných kyselin BHA a AHA
 • vitamín C
 • Bio-retinol
 • kyselina hyaluronová
 • francouzský zelený jíl

 

Jak funguje PRO Green Mask?

PRO Green mask je pleťová maska ​​vyvinutá pro terapeuty péče o pleť k použití pro pleťové ošetření. Maska má svěží zelenou barvu, s vůní čerstvých citrusů a grapefruitem a obsahuje až 2 různé BHA kyseliny a 5 různých druhů AHA kyselin. Maska je složena z aktivního vitamínu C, kyseliny hyaluronové a MSM, které pomáhají zvyšovat produkci vlhkosti, keratinu a kolagenu v pokožce, zjemňují jizvy, pigmentové skvrny a vyrovnávají tón pleti.

Obsahuje také oleje z divoké šipky, rakytníku a měsíčku. Obsahuje probiotický kvas z brokolicových klíčků, byliny gotu kola a rýže. To znamená, že maska ​​aktivně pracuje na odlupování pokožky na několika úrovních, současně pokožku promašťuje a dodává jí hydrataci, pokožku zanechá vyživenou, zářivou, pružnou a zároveň vyhlazuje její texturu. Toto přírodní chemické ošetření je naprosto jedinečné, protože nevysušuje pokožku, dodá jí hydrataci, zatímco se obnovuje a vylepšuje.

 

Inteligentní věda

Vyvinuli jsme jedinečnou metodu formulace, při které jsou kyseliny, probiotika a vitamín C zapouzdřeny v molekulách mastných kyselin. Takto má maska ​​potřebnou nízkou hodnotu pH, aby kyseliny a vitamín C optimálně působily - ale zároveň chrání pokožku pomocí vysokého obsahu olejů. Výsledkem je bezbolestné a pohodlné ošetření přírodním chemickým peelingem, které zanechává pokožku obnovenou a hydratovanou. ŽÁDNÉ časové prostoje a ŽÁDNÁ suchá, odlupující se pokožka.

Zákazník by měl po ošetření PRO Green Mask používat SPF každý den nejméně 1 týden. Doporučuje se také používat Shea Hydratation Mask 2-3 noci po ošetření, aby se pokožka hydratovala.

 

Kdo může podstoupit toto ošetření?

Díky naší inteligentní vědě se PRO Green Mask může používat pro všechny typy pleti, dokonce i pro citlivou. Maska může zlepšit stav pokožky, jako například:

 • Nedostatek pružnosti a jasu
 • Unavená a stárnoucí pokožka
 • Akné a jizvy, rozšířené póry a mastná pokožka
 • Pigmentace, nerovnoměrný tón pleti
 • Nerovnoměrná struktura pokožky a drsná pokožka
 • Smíšená a nevyrovnaná pokožka
 • Suchá a matná pokožka

 

Jak se používá PRO Green Mask?

PRO Green Mask vyhovuje všem typům pleti. Je velmi důležité nanášet masku na vlhkou pokožku, aby se v ní aktivovaly kyseliny, vitamín C a probiotika. Pokud je maska ​​suchá, není aktivní. Pokožku zvlhčete přípravkem Flower Berry Essence a štětcem naneste PRO Green Mask. Vyhýbejte se oblasti očí. Naneste trochu vody navíc na vaše prsty a masku dobře vmasírujte do pokožky po dobu minimálně 3 minut. Nechte působit 10-15 minut. Udržujte pokožku vlhkou po celou dobu pravidelným stříkáním esence. Umyjte hadříkem. Po ošetření naneste Shea Hydratation Mask pro zklidnění pokožky.

Doporučte zákazníkovi používat SPF každý den po ošetření (minimálně 7 dní). Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje kúru opakovat každé 4 týdny.

V instruktážním videu v dolní části této stránky se dozvíte, jak se maska ​​používá v kombinaci s našimi dalšími výrobky.

 

Přírodní kyseliny

Maska obsahuje 7 různých přírodních kyselin, kyseliny vznikají přirozeně fermentací. Kyseliny pracují na několika úrovních pokožky, aby ji exfoliovaly, obnovily a omladily.

 

BHA kyseliny

 • kyselina salsylová
 • kyselina jablečná (kyselina v tomto případě - v naší PRO Green Mask je zkřížená a funguje jako BHA kyselina - proniká hlouběji)

 

AHA kyseliny

 • Glycolic acid
 • Lactic acid
 • Ascorbic acid (Vitamin C with high AHA acid content)
 • Tartaric acid
 • Citric acid

 

Bio-retinol

Bio-retinol se přirozeně vyskytuje v našem silném extraktu z divoké šipky a rakytníku. Tyto rostliny jsou velmi bohaté na karoten (karotenoidy), který je předchůdcem vitamínu A, v pokožce se přeměňuje na vitamín A. To umožňuje pokožce využít vitamín přirozeným a velmi efektivním způsobem. Karoten a přírodní vitamín A jsou zklidňující pro citlivou pokožku, vyhlazují jemné vrásky a mají vynikající účinek proti stárnutí.

 

Montmorillonit - francouzský zelený jíl

PRO Green Mask získává svou zelenou barvu ze zeleného jílu z Francie velmi vysoké kvality. Jíl nemůže být certifikován jako organický, protože se extrahuje z hornin a vulkanického popela. Je přirozeně sušen na kopcích Sardinie. Používáme potravinářský jíl, protože má velmi vysoký standard a je pečlivě vyčištěn. Tento zelený jíl extrahuje toxiny z pokožky a má hloubkově čistící účinek, navíc dodává pokožce velmi dobrou minerální výživu.

 

Může chemický peeling poškodit bariéru pokožky?

PRO Green Mask je 100% přírodní chemický peeling. Existuje mnoho úrovní chemického peelingu. Některé chemické peelingy jsou čistá kyselina, která se natírá na kůži, kde je kyselina velmi silná. V těchto případech takové chemické ošetření dočasně zničí nebo oslabí kožní bariéru a mikroflóru.

Naše peelingová maska ​​je něco úplně jiného. Používáme 7 různých kyselin, BHA a AHA, které se přirozeně vytvářejí fermentací. V PRO Green Mask je 5,5% kyseliny. Probiotikům se nejlépe daří v kyselém prostředí s úrovní pH 3,2 – 4,5 a právě při tomto pH jsou aktivní i kyseliny v masce. Probiotika také produkují své vlastní kyseliny, když kvasí, což zase vytváří kyseliny, jako je kyselina mléčná nebo kyselina jablečná. Proto naše PRO Green Mask slouží jako výživa pro přirozenou mikroflóru pokožky a nikdy ji nezničí ani neoslabí, ale spíše ji posílí.

 

INSTRUKČNÍ VIDEO - Plán ošetření PRO Series

Prosím, podívejte se na naše instruktážní video, kde se dozvíte, jak profesionální ošetření pleti realizovat.

 

Dermatologicky testováno

Clinically tested

Přírodní a organické složky

Plant Based

Netestováno na zvířatech
Cruelty Free & Vegan